Το έπιπλο κουζίνας Sardes συνδυάζει κομψότητα και λειτουργικότητα, προσφέροντας άφθονο αποθηκευτικό χώρο σε έναν διακριτικό, μοντέρνο σχεδιασμό. Με καθαρές γραμμές και ουδέτερα χρώματα, το Sardes ταιριάζει αρμονικά σε κάθε κουζίνα, ενώ η πρακτική του διάταξη με κλειστές και ανοιχτές επιφάνειες εξασφαλίζει εύκολη οργάνωση και άμεση πρόσβαση στα απαραίτητα. Ιδανικό για όσους αναζητούν ποιότητα και αισθητική σε ένα έπιπλο που αναβαθμίζει τον χώρο τους.
Τεχνικά χαρακτηριστικά:
- Χρώμα: λευκό
- Διαστάσεις: Μήκος 90 x Βάθος 40 x Ύψος 180 εκ.
- Πάχος μελαμίνης: 18mm.
- Διαθέτει φωτισμό LED 3000K στο πάνω μέρος του επίπλου.
- Η ραφιέρα φέρει μεταλλικούς γάντζους για να κρεμάτε τις κούπες.
- Κατασκευασμένο από μοριοσανίδα με επένδυση μελαμίνης πρώτης ποιότητας υψηλών αντοχών στη φθορά και στο χρόνο.
- Τα υλικά κατασκευής είναι αβλαβή για το περιβάλλον και την υγεία, δεν περιέχουν καρκινογόνες ουσίες και ακολουθούν τα ευρωπαϊκά πρότυπα ποιότητας Ε1.
- Διαθέτει πιστοποιήση TSE και ISO 9001.
- Ιδανικό για τον οικιακό και επαγγελματικό σας χώρο.
Το προϊόν παραδίδεται αμοντάριστο στην εργοστασιακή του συσκευασία με αναλυτικές οδηγίες συναρμολόγησης.
Η χρωματική απόχρωση του προϊόντος ενδέχεται να διαφέρει ελαφρώς σε σχέση με τη φωτογραφική απεικόνισή του στην οθόνη σας.
Σχετικά Προϊόντα
Ραφιέρα τοίχου Tibet Megapap χρώμα sapphire oak 119x22x66εκ.
Ραφιέρα τοίχου Tibet Megapap μελαμίνης χρώμα sapphire oak 119x22x66εκ.Τεχνικά χαρακτηριστικά: Χρώμ..
35,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 28,23€
Έπιπλο πλυντηρίου Berkus Megapap χρώμα pine oak 90x60x178εκ.
Έπιπλο πλυντηρίου Berkus Megapap χρώμα pine oak 90x60x178εκ.Τεχνικά χαρακτηριστικά: Χρώμα: pine oak ..
79,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 63,71€
Τραπεζάκι σαλονιού Vetrino Megapap γυάλινο χρώμα black wood 105x65x40εκ.
Τραπεζάκι σαλονιού Vetrino Megapap γυάλινο χρώμα black wood 105x65x40εκ.Τεχνικά χαρακτηριστικά: Χρώ..
115,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 92,74€
Κρεβάτι Avanti Διπλό Χωρίς Πάτωμα Χρυσός Δρυς-Λευκό 160x200cm
Κρεβάτι Avanti διπλό, εξαιρετικής ποιότητας και υψηλής αντοχής, σε απόχρωση χρυσό δρύς- με επενδυση ..
273,20€ Χωρίς ΦΠΑ: 220,32€
Καρέκλα Dolez pakoworld ανθρακί ύφασμα-πόδι μαύρο μέταλλο 49x58.5x82εκ
H καρέκλα Dolez αποτελεί ένα εξαιρετικό παράδειγμα σύγχρονου design που συνδυάζει την άνεση με την κ..
41,74€ Χωρίς ΦΠΑ: 33,66€
Τραπέζι κήπου Moreno Megapap μεταλλικό - tempered γυαλί χρώμα ανθρακί 60x60x71εκ.
Τραπέζι κήπου Moreno Megapap μεταλλικό - tempered γυαλί χρώμα ανθρακί 60x60x71εκ.Τραπέζι κήπου Moren..
19,90€ Χωρίς ΦΠΑ: 16,05€
Σκαμπώ Alis Megapap βελούδινο χρώμα ανοιχτό γκρι 80x80x40εκ.
Σκαμπώ Alis Megapap βελούδινο χρώμα ανοιχτό γκρι 80x80x40εκ.Τεχνικά χαρακτηριστικά: Χρώμα: ανοιχτό γ..
99,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 79,84€
Πίνακας σε καμβά "Baby Bear" Megapap ψηφιακής εκτύπωσης 40x40x3εκ.
Πίνακας σε καμβά "Baby Bear" Megapap ψηφιακής εκτύπωσης 40x40x3εκ. Ψάχνετε τον πίνακα που θα δημιουρ..
22,90€ Χωρίς ΦΠΑ: 18,47€
Φωτιστικό οροφής Thora Megapap E27 μεταλλικό μονόφωτο χρώμα χρυσό ματ 22x22x70εκ.
Φωτιστικό οροφής Thora Megapap E27 μεταλλικό μονόφωτο χρώμα χρυσό ματ 22x22x70εκ.Ο σωστός φωτισμός δ..
12,90€ Χωρίς ΦΠΑ: 10,40€
Ετικέτες: Επιπλα
Προτεινόμενα
Alex συρτάρι Αποθήκευσης (κάτω απο κρεβάτι) 120x63εκ Λευκό-Γραφίτης
Αποθηκευτικό κουτί Alex για όλες τις χρήσεις. Κατάλληλο για κάτω από το κρεβάτι. Μπορείτε να αποθηκε..
28,18€ Χωρίς ΦΠΑ: 22,72€
Concept Γωνιακός Καναπές Κρεβάτι με Αναστρέψιμη Γωνία & Αποθηκευτικό Χώρο Μπορντώ 218x153x80cm
Γωνιακός Καναπές Concept, Ευρωπαϊκής Κατασκευής, εξαιρετικής ποιότητας και υψηλής αντοχής, σε μπορντ..
423,99€ Χωρίς ΦΠΑ: 341,92€
RENO II ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΟΥΖΙΝΑΣ Επεκτεινόμενο 140(180)x80x75cm SONOMA
Τραπέζι Κουζίνας RENOII, με υψηλή ποιότητα κατασκευής, επεκτεινόμενο, μοντέρνου και πρακτικού σχεδια..
112,99€ Χωρίς ΦΠΑ: 91,12€
Καρέκλα Γραφείου Διευθυντή ArteLibre COCHRAN Camel PVC 65x68x120cm
Καρέκλα γραφείου διευθυντή COCHRAN Διαστάσεις: 65x68x120cm Χρώμα: camel κάθισμα, βάση χρωμίου Υλικό..
80,93€ Χωρίς ΦΠΑ: 65,26€
Καρέκλα Κήπου ArteLibre AELIUS Φυσικό-Μαύρο Μέταλλο-Rattan 72x62x78cm
Καρέκλα κήπου AELIUS Υλικό: μέταλλο, PE rattan Χρώμα: φυσικό/μαύρο Διαστάσεις: 72x62x78cm Μαξίλαρι:..
52,23€ Χωρίς ΦΠΑ: 42,12€
Σετ τραπεζαρία κήπου Callan Megapap 5τμχ πολυπροπυλενίου τραπέζι 120x70 - πολυθρόνα recycled χρώμα καφέ S_GP046-0002,1+GP046-0001,2x4
Σετ τραπεζαρία κήπου Callan Megapap 5τμχ πολυπροπυλενίου τραπέζι 120x70 - πολυθρόνα recycled χρώμα κ..
162,50€ Χωρίς ΦΠΑ: 131,05€
Σετ τραπεζάκια σαλονιού Roma Megapap 2 τμχ. χρώμα λευκό 60x60x46εκ.
Σετ τραπεζάκια σαλονιού μελαμίνης Roma Megapap 2 τμχ. χρώμα λευκό 60x60x46εκ. Τεχνικά χαρακτηριστικά..
39,90€ Χωρίς ΦΠΑ: 32,18€
VERNE ΤΡΑΠΕΖΙ KOYZINAΣ 161(210)x90.8x74.5cm Λευκό-Φυσικός Δρυς
Τραπέζι Κουζίνας VERNE με υψηλή ποιότητα κατασκευής, επεκτεινόμενο, μοντέρνου και πρακτικού σχεδιασμ..
178,96€ Χωρίς ΦΠΑ: 144,32€
Τραπέζι μπαρ Vigne Megapap χρώμα λευκό εφέ μαρμάρου 150x51,6x101,8εκ.
Τραπέζι μπαρ Vigne Megapap χρώμα λευκό εφέ μαρμάρου 150x51,6x101,8εκ.Τεχνικά χαρακτηριστικά: Χρώμα:..
129,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 104,03€
Kαναπές τριθέσιος τ. Chesterfield pakoworld pu σε αντικέ καφέ απόχρωση 203x84x67εκ
Ο καναπές τύπου Chesterfield θα δώσει στο χώρο σας την αίσθηση της πολυτέλειας που χρειάζεται. Ποιοτ..
359,52€ Χωρίς ΦΠΑ: 289,94€
Kαναπές τριθέσιος με σκαμπό Hypnotic pakoworld ύφασμα με μαξιλάρια σε γκρι απόχρωση 294x196x76εκ
..
852,79€ Χωρίς ΦΠΑ: 687,74€


1



















